Hala magazynowo-produkcyjna z biurami
Nr oferty:
Rodzaj:
Transkacja:
Agencja:
Agent:
Cena:
Miasto:
Województwo:
Ilość pięter w budynku:
Działka [m2]:
Powierzchnia [m2]:

Na sprzedaż hala produkcyjno- magazynowa o konstrukcji stalowej zbudowana z płyty obornickiej, o powierzchni użytkowej ok. 290 m2, położona w sąsiedztwie lotniska Aeroklubu Poznań - Kobylnica (Janikowo gmina Swarzędz).
Hala położona na działce o powierzchni 1158 m2, w kompleksie dziesięciu podobnych obiektów, Dojazd do obiektu drogą asfaltową oraz brukowaną kostką betonową.
Teren przed halą jest utwardzony kostką brukową. Hala wyposażona jest w podnoszoną bramę o szerokości ok. 15 m i wysokości ok. 5 m, umożliwiającą wprowadzanie wysokich pojazdów i maszyn (pierwotnie przeznaczona była na samoloty).
Obiekt składa się z części warsztatowo - magazynowej oraz części biurowej położonej na antresoli o powierzchni ok. 40 m2. Pomieszczenia są ogrzewane przy pomocy nagrzewnic. Hala posiada posadzkę betonową wysokiej wytrzymałości.
Cena sprzedaży: 999.000 zł

Kontakt: J.Ejsymont - tel. 606 359 171
Nota prawna
Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Oferta LocumNet: 21730061, modyfikacja z dnia 2021-03-22.