Kobylepole
Nr oferty:
Rodzaj:
Transkacja:
Agencja:
Agent:
Czynsz:
Cena:
Miasto:
Województwo:
Dzielnica:
Ilość pięter w budynku:
Pokoje:
Działka [m2]:
Powierzchnia [m2]:

OFERTA ZAREZERWOWANA DO DNIA 06.12.2019 !

Kobylepole, niezwykła dzielnica, niedaleko centrum, w otoczeniu malowniczych stawów, drzew. Tutaj możesz szybko zapomnieć, że jesteś w mieście.

W samym sercu Kobylegopola, przy cichej, spokojnej uliczce oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż.

Dom z 2001 roku, wybudowany solidnie, znakomicie zadbany, bardzo funkcjonalny, o pow. ca 250m2.

PARTER- pow. ca 85m2, składa się z gabinetu (9m2), niezależnej kuchni ( ca 14m2), łazienki z prysznicem i przestronnego salonu (42,3m2) z kominkiem i wyjściem na duży taras z widokiem na piękną, dorodną zieleń.

PIĘTRO- pow.ca 74m2, składa się z dwóch pokoi (ca 21m2, ca 27m2- w projekcie planowane były 4 pokoje), łazienka z wanną i prysznicem, garderoba oraz wejście na strych ( pow. do swobodnego wykorzystania ca 30m2 z oknem)

PRZYZIEMIE- pow. ca 92,5m2, składa się z kotłowni, pomieszczenia gospodarczego, pralni, garażu ( 18,2m2), nowoczesnej sauny z łazienką oraz bardzo ciekawego pomieszczenia ( ca 31m2) obecnie wykorzystywanego na bilard, ale może być przeznaczone również na cele mieszkalne. Wszystkie pomieszczenia w przyziemiu z wyjątkiem kotłowni i pom. gospodarczego mają okna i sa dobrze doświetlone światłem dziennym.

Dom ekonomiczny w użytkowaniu, ocieplony styropianem, okna PCV, na podłogach panele i płytki.
Dach dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną, dobrze izolowany ( wełna 20cm).
Działka- o pow. 477 m2, świetnie zagospodarowana zielenią, bardzo zadbana.

WARUNKI UMOWY
cena: 897 tys zł
grunt- użytkowanie wieczyste w trakcie przekształcania/ koszt właściciela/

termin wydania- do uzgodnienia

LOKALIZACJA
Świetna lokalizacja, blisko centrum miasta ( ca 5km) jeziora Malta , malowniczych stawów, mekka biegaczy, rowerzystów, spacerowiczów. Idealne miejsce dla osób ceniących odpoczynek na łonie przyrody. W okolicy sklepy, przychodnia lekarska, szkoły przedszkola, centra handlowe, różne. Dobra komunikacja autobusowa. Wokół zabudowa niska, ładne domy i ogrody.

Kontakt - Ewa Ruszkiewicz tel. 602 784 398, 61 852 80 88, eruszkiewicz@rej.home.pl
JEjsymont tel.606 359 171, j.ejsymont@rej.home.pl

Nota prawna
Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.