Piątkowo -z balkonem blisko terenów zielonych
Nr oferty:
Rodzaj:
Transkacja:
Agencja:
Agent:
Czynsz:
Cena:
Miasto:
Województwo:
Dzielnica:
Piętro:
Ilość pięter w budynku:
Pokoje:
Powierzchnia [m2]:

Mieszkanie nie tylko dla aktywnych - blisko Żurawińca - 2 pokoje z balkonem, II piętro, o powierzchni 52 m2,
Składa się z dużego pokoju połączonego z kuchnią i wyjściem na na balkon, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju. Położone w nowej zabudowie na osiedlu Batorego w niskim bloku.
Wszystkie okna oraz balkon z widokiem na `wnętrze` osiedla, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche.

STANDARD WYKOŃCZENIA: Pokoje umeblowane jak na zdjęciach. W kuchni: zabudowa kuchenna, kuchenka elektryczna, lodówka; w łazience prysznic, pralka. W pokoju pięciodrzwiowa szafa typu komandor. Na podłogach płytki i panele, okna plastikowe wystawa północno zachodnia. Instalacje: elektryczna, wodna, ogrzewanie miejskie, TV, internet.

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na osiedlu monitorowanym w bardzo dogodnej lokalizacji na Piątkowie. Duża ilość miejsc parkingowych oraz plac zabaw. W pobliżu sklepy: Tesco, Aldi. Dojazd do centrum miasta: szybki tramwaj PST lub autobus. W niedalekiej odległości tereny zielone (las oraz rezerwat przyrody Żurawiniec).

WARUNKI UMOWY
- czynsz 1400 zł
- mieszkanie umeblowane
- czynsz do wspólnoty mieszkaniowej ok 400 zł plus opłaty za prąd
- wolne od zaraz
- miesięczna kaucja
- wymagane poświadczenie zdolności płatniczej
- umowa na 1 rok z możliwością przedłużenia

KONTAKT: J.Ejsymont - prawnik, pośrednik (lic. 128) zarządca (lic. 26127)
TEL. 606 359 171
Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 66(1) § 1 Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.