Stary Sołacz, dom 472 m2, działka: 812 m2

6 100 000 zł, pokoje: 15

Willowy Sołacz, unikatowa dzielnica Poznania, kilkadziesiąt domów otulonych zielenią, tuż przy malowniczym parku i niemal w centrum miasta.

Tutaj rzadko pojawiają się domy na sprzedaż, ale czasami trafiają się takie perełki:)

Przedwojenna willa, położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta, wybudowana w latach 30-tych XXw.

Powierzchnia domu: ca 470 m2
Nieruchomość w b.dobrym stanie, systematycznie remontowana z zachowaniem wszystkich detali, które świadczyły o przeszłości domu, oddając jego niepowtarzalny urok.

Działka -pow. 812m2, magiczny ogród, ciekawa roślinność.
Świetnie zaprojektowane tarasy, łączą wnętrze domu z piękną zielenią.

WARUNKI UMOWY
Cena: 6,1 mln
pełna własność
Wydanie nieruchomości do uzgodnienia

LOKALIZACJA
Trudno o lepszą, w zasadzie centrum miasta, a niemal w parku, blisko do komunikacji miejskiej,lotniska, dworca, do sklepów, apteki, szkół, uczelni i przedszkoli.

Najpiękniejsza dzielnica Poznania, miejsce z tradycją. Malownicze przedwojenne domy wtopione w bujną zieleń ogrodów, uliczki tworzące aleje lipowe, dębowe, akacjowe, podkreślają niepowtarzalny urok i klimat miejsca.

Jeśli szukasz nieruchomości z klasą, cenisz jakość, znakomity styl, wyjątkowość miejsca, zapraszam na prezentację, to warto zobaczyć.


Nota prawna
Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować.

Numer oferty w Locumnet: 21780061

  Zdjęcia: 13 szt.Kontakt w sprawie oferty:
Ewa Ruszkiewicz
Komórka: +48602784398
Telefon: 61 8528088
eruszkiewicz@rej.home.pl

Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.