Zaciszna, dom 171 m2, działka: 838 m2

450 000 zł, pokoje: 5

Jerzykowo, dom w cichej enklawie blisko Jeziora Kowalskiego.

Polecam do sprzedaży ciekawy dom wolno stojący położony przy ulicy Zacisznej - w zamkniętej bramą enklawie kilku domów jednorodzinnych.

Jerzykowo znajduje się w gminie Pobiedziska, ok. 18 km od Ronda Śródka. Doskonały dojazd do Poznania, samochodem zajmuje około 20 minut. Dostępna jest również komunikacja pociągiem - dojazd na Dworzec Główny z pobliskiej stacji Biskupice (ok. 8 minut piechotą z domu) zajmuje ok. 20 minut. Inne dostępne opcje - autobus do Swarzędza.

Dom jest wybudowany na działce 838 m2 i jest w trakcie budowy - obecny stan wykończenia - prawie stan deweloperski. Dom jest domem parterowym z użytkowym poddaszem, wybudowany w technologii szkieletowej STEICO, bardzo ciepły, zdrowy dom.

Obecny stan zaawansowania prac (brak ścian działowych) pozwala na własne zaplanowanie powierzchni wewnątrz domu. Zaprojektowany układ:

parter: salon z aneksem kuchennym - 26,61 m2, pokój - 12,08 m2, pokój - 12,00 m2, łazienka - 8,23 m2, toaleta 1,89 m2, pomieszczenie gospodarcze - 5,48 m2, holl - 9,45 m2

Poddasze użytkowe: pokój 40,71 m2, pokój 9,83 m2.

Do domu dobudowany jest garaż dwustanowiskowy murowany z pomieszczeniem gospodarczym, w całości wykończony, który jest doskonale wkomponowany w bryłę domu i stanowi architektoniczną i funkcjonalną całość..

W domu zaplanowano system rekuperacji (podpisana umowa na montaż, koszt ok. 14 000 zł), ogrzewanie elektryczne - przy dwuspadowym dachu z ekspozycją z jednej strony na południe ten system może być w dużej mierze bezkosztowy po zastosowaniu paneli fotowoltaicznych. W oknach zamontowane rolety zewnętrzne. Istnieje możliwość instalacji ogrzewania gazowego - gaz jest w drodze przy domu.

Stan zaawansowania: dom z zewnątrz wymaga położenia jedynie tynku i wykonania tarasu. Wewnątrz - montaż ścian działowych, wykończenie podłóg, kuchni, łazienki, okładzin ścian.

Polecam - doskonała oferta dla osób ceniących ciszę, spokój, bliskość lasu i jeziora z jednocześnie świetną komunikacją z miastem. Funkcjonalny układ, naturalne materiały na pewno uczynią mieszkanie w tym domu przyjemnym.

Numer oferty w Locumnet: 36430135

  Zdjęcia: 10 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.