Folwark, Obiekt 450 m2, działka: 3 900 m2

399 000 zł, pokoje: 6

Polecam okazały folwark z początku ubiegłego wieku, w skład którego wchodzą: budynek mieszkalny o powierzchni około 350 m2 oraz dwa budynki gospodarcze typu stodoła. Zabudowa posadowiona na planie prostokąta z charakterystycznym dziedzińcem pośrodku, całość dopełnia okazały starodrzew. Powierzchnia działki 3900 m2. Możliwość dokupienia dodatkowo 1 ha.


Stan techniczny: budynek mieszkalny po częściowej adaptacji, wymieniono dach, zamontowano nowe okna, zlikwidowano stare tynki, budynki gospodarcze po wymianie dachu na nowy przeznaczone do dalszego remontu i dowolnego wykorzystania.

Wizja: duże możliwości adaptacyjne. Miejsce to zdaje się być idealne na agroturystykę, ośrodek rozwoju osobistego (bazujący na zdrowym odżywianiu i czerpaniu energii z bogactw lokalnej natury), dom pracy twórczej, jak również baza wypadowa na rodzinny weekend. Miejsce wakacyjnych warsztatów artystycznych, jogi czy tai chi, imprezy rodzinne lub firmowe połączone z kursami gotowania, grzybobraniem, wszystko to jest tutaj możliwe... Doskonały również na małą manufakturę np. lawendy lub inną uprawę, hotel dla zwierząt czy inne według Waszego pomysłu, pasji i marzeń.

Lokalizacja: skraj Puszczy Noteckiej - dookoła lasy, łąki, jeziora. Tereny gniazdowania orła bielika i żurawi.

Pomysł na aktywny wypoczynek w tej okolicy: bieganie, jazda konna, leśne wycieczki, grzybobranie, geocaching, narciarstwo biegowe, nordic walking, psie zaprzęgi.

Cena: 399 000 zł.

Dlaczego my?
Już od 16 lat otwieramy drzwi naszym klientom, dosłownie i w przenośni; bo przecież przekroczenie ich progu często jest początkiem jakiejś nowej historii! Zakup nieruchomości to zazwyczaj wybór między życiową koniecznością a spełnianiem marzeń. Dlatego staramy się by nasza oferta była różnorodna i umożliwiała nam otwierać naszym Klientom różne drzwi: od mieszkań skrojonych na miarę, po luksusowe apartamenty, wille z basenami, a nawet takich całkiem nietuzinkowych... tajemniczych za którymi kryją się obietnice nowego, lepszego świata. Po przekroczeniu ich progu odkryjecie inną rzeczywistość. Potrzeba do tego dużo pasji, cierpliwości i wysiłku, bo ukazującej się za tytułowymi drzwiami ocalałej przestrzeni, trzeba nadać nową formę, ale najlepiej z zachowaniem ducha dawnych czasów. Tak, takie nieruchomości też dla Was mamy. A zatem...!? Odważ się na więcej i zmień swój styl życia! Wszystko zaczyna się od Twojego umysłu. Od twórczej idei, która w nim powstaje...

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i na prezentację by poczuć energię tego miejsca.

Numer oferty w Locumnet: 258060453

  Zdjęcia: 26 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.