Rozpocznij dzień od filiżanki kawy, patrząc na panoramę miasta!, mieszkanie 33,10 m2

349 000 zł, 10 543,81 zł/1 m2, pokoje: 1, piętro: 4 z 20

Rozpocznij dzień od filiżanki kawy, patrząc na panoramę miasta!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu: kawalerka o łącznej powierzchni użytkowej 33,1 m2 usytuowane na IV piętrze w XX-kondygnacyjnym apartamentowcu Chartowo Tower 29, w dzielnicy Rataje (Poznań - Nowe Miasto). Kawalerka mieści się w unikatowym architektonicznie budynku mieszkalno-usługowym w kształcie elipsy, który powstał w 2000 r. i jest 7 najwyższym budynkiem w Poznaniu!

LOKALIZACJA

Rataje to dzielnica Poznania położona na prawym brzegu Warty, w obrębie Osiedla Rusa oraz Osiedla Stare Żegrze. Lokalizacja zapewnia komfortowy i szybki dojazd do centrum miasta, ale jednocześnie stwarza możliwości wypoczynku w otoczeniu natury ze względu na pobliskie parki, skwery czy nadrzecze Warty. Jest to idealne miejsce zarówno dla osób ceniących sobie swobodny dostęp do infrastruktury miejskiej jak również tych, które cenią warunki do wypoczynku.

OPIS

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

- pokoju z kuchnią (salon z aneksem kuchenny) wchodzący na przestronny taras widokowy, na wschodnią część miasta;
- łazienki,
- przedpokóju.

Do mieszkania przynależy piwnica.

STAN TECHNICZNY MIESZKANIA

- bardzo dobry (nie wymaga remontu)
- mieszkanie gotowe do zamieszkania

DLACZEGO CHARTOWO TOWER 29?

To miejsce, które może sprawdzić się zarówno dla singla, pary jak i osób chcących ulokować kapitał w celach inwestycyjnych i otrzymywać dochód pasywny z wynajmu. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest przestronny taras widokowy, z którego rozpościera się widok na wschodnią panoramę miasta.

Idealne miejsce na leniwe poranki z kawą, włoskie lunche, nastrojowe wieczory przy lampce wina. W dali widoczny jest m.in. widok na jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Poznaniu budynków współczesnej architektury - poznański Bałtyk.

ZALETY / UDOGODNIENIA

- mieszkanie usytuowane po wschodniej stronie budynku, dzięki czemu jest jasne, doświetlone i ciepłe;
- wyposażenie obejmuje meble oraz sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, pralka, telewizor plazmowy);
- gotowe do zamieszkania od zaraz, bez zbędnych nakładów na remont!
- recepcja oraz videofon zwiększają poczucie bezpieczeństwa mieszkańców budynku;
- zadbany, czysty budynek oraz otoczenie;
- 2 windy w budynku
- w pobliżu sklepy ogólnospożywcze, ryneczek, apteka, przychodnia specjalistyczna, przedszkole, kościół; bezpośrednio pod budynkiem znajduje się osiedlowy skwer a w odległości 200 m park miejski;
- ogólnodostępne miejsca postojowe lub parking strzeżony w pobliżu.

KOMUNIKACJA

- dobry dojazd do centrum miasta, w tym dogodne połączenie dla osób korzystających z komunikacji miejskiej (linie tramwajowe: 1, 17, 7, 12 oraz autobusowe: 188, 166)

KOSZTY UTRZYMANIA

- niski czynsz administracyjny w wysokości 300 PLN miesięcznie,
- opłaty dodatkowe (energia elektryczna, internet)

STAN PRAWNY

- lokal stanowiący odrębną własność (założona księga wieczysta)
- księga wieczysta bez obciążeń

CENA SPRZEDAŻY

349 000 PLN (do negocjacji)

Jeżeli to mieszkanie jest dla Państwa interesujące - zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości! To jedyna możliwość, żeby zweryfikować, czy to mieszkanie jest tym, czego Państwo szukają.

Numer oferty w Locumnet: 258660453

  Zdjęcia: 11 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.