Borówkowa, Grunty 1 359 m2

169 000 zł

Ustawna działka budowlana w cichej osadzie Gorzkie Pole (wieś Jerzyn) z wygodnym dojazdem do Poznania (20 km.)

Powierzchnia: 1 359 m² o wymiarach 40mx30m

Działka budowlana w spokojnej miejscowości, z dala od zgiełku w otoczeniu lasów i wielu jezior w osnowie Puszczy Zielonka.

Niewątpliwym autem jest dogodny dojazd do Poznania 20 km
oraz pobliskich miejscowości jak Promno- 2 km do stacji PKP oraz Pobiedzisk 8 km.

Teren objęty MPZP, położony przy ul Borówkowej- w otoczeniu domków jednorodzinnych.
Media - prąd i woda, znajdują się w drodze przy działce ( w planie kanalizacja).

Wspaniałe miejsce na długie spacery i rekreację.
Z działki do najbliższych jezior można iść pieszo 2 km Jezioro Jerzyńskie i 5 km nad Jezioro Kowalskie.
Lokalizacja idealna do życia oraz z myślą o inwestycji. Miejscowość rozwojowa. Cena działki aktualnei bardzo atrakcyjna!

Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony dom z dostępem do udogodnień cywilizacji lub dobrą lokatę oszczędności to jest działka dla Ciebie!

Zachęcam do obejrzenia!

Monika Grygieńcza
HOMESTUDIO
tel. 500 171 781


Dlaczego HOMESTUDIO Nieruchomości?
W tym miejscu zazwyczaj przeczytasz, że biuro jest zrzeszone w lokalnym stowarzyszeniu, ubezpieczone, agenci posiadają licencje oraz służą bezpłatną pomocą przy pozyskaniu kredytu hipotecznego - i to też. Niekiedy dowiesz się, że agenci sprzedają szybko i dużo... Dlaczego nie. Ale dla nas najważniejsze są wartości, dlatego... już od 16 lat otwieramy drzwi naszym klientom, dosłownie i w przenośni; bo przecież przekroczenie ich progu często jest początkiem jakiejś nowej historii! Zakup nieruchomości to zazwyczaj wybór między życiową koniecznością a spełnianiem marzeń. Dlatego staramy się by nasza oferta była różnorodna i umożliwiała nam otwierać naszym Klientom różne drzwi: od mieszkań skrojonych na miarę, po luksusowe apartamenty, wille z basenami, mamy też kilka całkiem nietuzinkowych, wręcz tajemniczych propozycji za którymi kryją się obietnice nowego, lepszego świata. Po przekroczeniu ich progu odkryjecie inną rzeczywistość. A zatem...!? Odważ się na więcej! Wszystko zaczyna się bowiem od Twojego umysłu. Od twórczej idei, która w nim powstaje...

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Numer oferty w Locumnet: 258710453

  Zdjęcia: 13 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.