ok.Raduszewskiej, dom 233 m2, działka: 1 066 m2

1 200 000 zł, pokoje: 5

Polecam Państwa uwadze piękny dom w Murowanej Goślinie z oryginalnie urządzonym ogrodem, w którym jest ciekawie zaaranżowana altana, oczko wodne z fontanną a ścieżki wyłożone kostkami tworzą alejki. Wybudowany w 2003r w technologii tradycyjnej został zaprojektowany z myślą o współmieszkaniu z osobą nie w pełni sprawną fizycznie.
Gruby mur zewnętrzny (podwójny -szczelina wypełniona 8cm styropianem) doskonale chroni zimą przed chłodem a latem przed upałem. Dzięki tak grubemu murowi (cechy domu pasywnego) dom ma niewątpliwą zaletę - niskie koszty ogrzewania w okresie grzewczym.
Dom ma trzy kondygnacje - piwnicę (z wysokością 2,2m), parter o pow.155mkw i użytkowe poddasze -do wykończenia.
Na PARTERZE toczy się codzienne życie. Przestronny salon o pow.42mkw ma wyjście na zadaszony taras, z niego schodami lub windą dostajemy się do wypielęgnowanego ogrodu. Na parterze znajdują się jeszcze 3pokoje (pow. 21,20,17mkw), kuchnia ze spiżarnią (16mkw), łazienka, korytarz, przedpokój i wc. Na podłodze w pokojach i korytarzu dobrze utrzymany dębowy parkiet, w kuchni, łazienkach i przedpokoju - płytki.
W PIWNICY zagospodarowanej w przeważającej części jako mieszkalnej mamy salę ćwiczeń/rekreacyjną (39mkw), niezależny pokój, łazienkę, oddzielne wc, kuchnię, pralnię, kotłownię.
PODDASZE UŻYTKOWE stanowi otwartą przestrzeń. Na ocieplenie wełną mineralną naklejona została folia paroizolacyjna. Ta przestrzeń pozostaje do własnej aranżacji (wykończenia). Na wielospadowym dachu położono dachówkę ceramiczna glazurowaną marki BRAAS.
Ogrzewanie gazowe piecem Buderus; jest też piec alternatywny na węgiel.
Na działce wybudowano wolnostojący garaż dwustanowiskowy z bramami segmentowymi na pilota. Przedłużeniem tylnej ściany garażu jest drewniana altana z grillem i wędzarnią.
Dom posiada swój WŁASNY AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY o mocy 5,5KW.
Powierzchnia użytkowa domu - 233mkw
Powierzchnia działki 1066mkw
Murowana Goślina jest miastem położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Dom położony jest na osiedlu nowszych domów jednorodzinnych. Spokojna, zielona okolica.
Miasto Murowana Goślina oddalone jest 20km od Poznania; najszybsze połączenie - kolejowe PKM (kolej metropolitalna - w godzinach szczytu kursuje co 1/2godz). Podróż do stacji Poznań-Główny trwa ok.33min.
SZCZERZE POLECAM!

Numer oferty w Locumnet: 37940205

  Zdjęcia: 13 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.