dom 239 m2, działka: 1 269 m2

1 150 000 zł, pokoje: 6

NIEZWYKLE ATRAKCYJNIE POŁOŻONA NIERUCHOMOŚĆ
Dom wybudowany metodą tradycyjną, z użytkowym poddaszem na terenie LEDNICKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO w odległości ok 70m od JEZIORA LEDNICKIEGO, z doprowadzonymi WSZYSTKIMI MEDIAMI (PWKG)
PARTER o pow.134mkw ma wyraźnie wydzielone dwie strefy użytkowe. SALON Z KOMINKIEM to idealne miejsce do wspólnego relaksu całej rodziny. Został otwarty na częściowo ZADASZONY TARAS, gdzie mieszkańcy mogą zaaranżować letnią jadalnię oraz strefę relaksu na świeżym powietrzu. Atrakcyjność wnętrza podnosi duże PRZESZKLENIE W JADALNI, które zapewni wspaniały widok podczas posiłków. Program funkcjonalny kuchni uzupełnia SPIŻARNIA, zlokalizowana blisko strefy wejściowej i garażu, co ułatwia transport i wypakowanie produktów. Narożne okno w kuchni otwiera widok na strefę wejściową. Strefa nocna umożliwi domownikom komfortowy wypoczynek. Z dwóch pokoi można wyjść bezpośrednio na taras. Przewidziano tutaj odpowiednią ilość miejsca na praktyczne szafy. Trzecia sypialnia posiada WŁASNĄ GARDEROBĘ. Na parterze znajdują się 3 ŁAZIENKI - jedna do wyłącznego użytku jednej z sypialni, druga dla dwóch sypialni, trzecia dla gości. Zaplecze gospodarcze stanowi dostępny z wiatrołapu obszerny garaż oraz kotłownia z piecem gazowym. Ogrzewanie podłogowe. WYSOKOŚĆ POMIESZCZEŃ 3M.
Na PIĘTRZE (pow.ok.70mkw) znajdują się 2 przestronne sypialnie i łazienka.
Na podłogach w pokojach położona została DESKA BARLINECKA, w ciągach komunikacyjnych GRES.
W bryle budynku znajduje się DWUSTANOWISKOWY GARAŻ (35mkw) z bramą na pilota.
W domu zostały zamontowane następujące instalacje:
• Do obsługi kamer
• Do fotowoltaiki
• Do klimatyzacji
• Telewizyjna
• Piorunochron
Działka ma powierzchnię 1269mkw. Porośnięta jest drzewami iglastymi. W zasięgu wzroku Park z lasami grądowymi z przewagą grabów i dębów.
Sąsiedztwo stanowią inne działki budowlane o charakterze rezydencjalnym.
Cena 1150tys za stan - gotowy do zamieszkania (położone wszystkie podłogi, zamontowane meble kuchenne w zabudowie, wszystkie drzwi do pomieszczeń, wykończone łazienki (4), powieszone lamy).
SZCZERZE POLECAM i zapraszam na prezentację.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Numer oferty w Locumnet: 38150205

  Zdjęcia: 20 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.