INFORMACJE

Twój  indywidualny partner w nieruchomościach

Od 1997 roku jestem pośrednikiem nieruchomości, a tak naprawdę partnerem i przewodnikiem po pełnym zawiłości rynku nieruchomości. Ponad dwie dekady doświadczeń to  tysiące historii nieruchomości i ich właścicieli, których potrzeby sprecyzowaliśmy, a potem spełniliśmy. To oni wracają do nas z kolejnymi sprawami, które finał znajdują w kancelarii notarialnej.

Przyjęło się mówić, że pośrednik kojarzy strony transakcji – my staramy się zawsze, by to nie była tylko zwykła transakcja, ale dobry deal, satysfakcja dla obu stron i ulga dla klienta. Współpracując z nami, zyskują bowiem Państwo doświadczonego partnera, który uprzedzi, przewidzi, zapobiegnie czy podpowie, a potem zrealizuje – również we współpracy z pośrednikami  czy innymi specjalistami jak prawnicy, architekci, fotografowie i in.

Po latach pracy w tej branży wiem, że podstawą do wspólnego sukcesu jest wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Pomagamy je sprecyzować, nadać im kształt, opracujemy strategię do osiągnięcia wyznaczonego celu, który potem realizujemy. Nie ma dla nas znaczenia, czy to poszukiwana na rynku kawalerka w świetnej lokalizacji, czy obiekt komercyjny, działka letniskowa czy zabytkowy pałac, ponieważ za nami tysiące  transakcji różnego rodzaju. Wiedza i doświadczenie przy nich zdobyte pracują za każdym razem na Twoją korzyść.

Ewa Ruszkiewicz

Biuro Obrotu Nieruchomościami R.E.J.

Wszechstronność

Szeroki zakres usług

Zwracając się do nas w kwestii nieruchomości, zyskujesz dostęp do całego zespołu specjalistów związanych z tą branżą: prawników, architektów, rzeczoznawców, doradców podatkowych.

Jakość

Relacje to podstawa

Interesy robi się z konkretnymi osobami, a nie markami czy firmami. Jakość naszej pracy dla Ciebie wypływa nie tylko z naszego profesjonalizmu, ale i z nawiązanych relacji.

Wiedza

Plus bogate doświadczenie

Rynek nieruchomości zawsze zmieniał się dynamicznie – podążamy za zmianami i stale się rozwijamy na licznych konferencjach, kursach i szkoleniach branżowych.

Zaangażowanie

W każdą  transakcję

Nie chodzi o to, by sprzedać/wynająć jakoś… ale by zrobić to jak najkorzystniej dla Ciebie i ku Twojemu zadowoleniu.

 

Ewa Ruszkiewicz

Ewa Ruszkiewicz

właściciel
licencja pośrednika 1544
tel. +48 602 784 398
eruszkiewicz@rej.home.pl

Przez ponad trzy kadencje byłam członkiem zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, angażując się w rozwój rynku nieruchomości w Wielkopolsce i w kraju. Jestem również członkiem Komisji Etyki PFRN (Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości)  oraz członkiem Komisji Edukacji i Komisji Rewizyjnej WSPON.

Współtworzyłam Porozumienie Grupy 3000 Oferty Poznańskich Pośredników, której mam zaszczyt przewodniczyć.

Jestem członkiem amerykańskiej organizacji National Association of Realtors (NAR) skupiającej ponad milion członków zaangażowanych w obrót nieruchomościami.