NIERUCHOMOŚCIBEZPIECZNIE I KORZYSTNIE

KUP I SPRZEDAJintratnie - dzięki nam

DORADZAMYDOBRE INWESTYCJE

ZYSKAJ WIĘCEJNA NIERUCHOMOŚCI

LICZY SIĘ TWOJA NIERUCHOMOŚĆ

SKUTECZNE POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie etapy funkcjonowania nieruchomości: począwszy od doradztwa we wstępnej fazie inwestycji, analizy opłacalności, pozyskania finansowania, po zakup nieruchomości, wynajem lub jej sprzedaż. Niezbędnym elementem w sprzedaży i najmu nieruchomości jest marketing. Dzięki odpowiednio dobranym środkom i metodom oraz prowadzonej na bieżąco analityce udaje nam się sprawnie reagować i finalizować transakcje.

Informujemy na bieżąco naszych klientów, co się dzieje z ofertą, jakie działania podjęliśmy i jakie należałoby jeszcze podjąć, aby ją sprzedać lub wynająć.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów, przed którymi stoi pierwsza w życiu transakcja, jak i inwestorów. Oferujemy wyspecjalizowane usługi dla obu grup.

Dlaczego warto współpracować z biurem R.E.J. Nieruchomości?

 • Bogate doświadczenie poparte szerokim spektrum sfinalizowanych transakcji przez ponad dwie dekady działalności.
 • Szeroka i stale rozwijana wiedza (zobacz certyfikaty).
 • Dogłębna znajomość nie tylko poznańskiego rynku nieruchomości, ale i marketingu.
 • Zaangażowanie w sprawę klienta – nie zależy nam na „martwych” ofertach.
 • Kompleksowa pomoc w zakresie nieruchomości – od przygotowania jej sprzedaży po pomoc prawną przy finalizacji umów.

Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo przede wszystkim stabilność, bezpieczeństwo i spokój. Ile warty jest Państwa spokojny sen?

The best advertising is done by satisfied customers

Philip Kotler


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI

Bez względu na to, ile i jakie nieruchomości Państwo posiadają, zarządzanie nimi wiąże się ze znajomością różnorodnych przepisów prawa. Dla nas środowisko nieruchomości jest środowiskiem naturalnym od lat. Biegle poruszamy się po zagadnieniach związanych z posiadaniem nieruchomościami (spadki, zasiedzenia, prawa własności itp., by wspomnieć te najczęstsze, ale i najtrudniejsze dla osób spoza branży). Ponadto ściśle współpracujemy ze sprawdzonymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, specjalizującymi się m.in. w prawie spółek, roszczeń w zakresie nieruchomości (odzyskiwanie nieruchomości, czyszczenie w księgach wieczystych, podziały majątku).

Zapraszamy do współpracy również klientów firm deweloperskich – analizujemy i weryfikujemy umowy, często niezrozumiałe dla nabywcy i niedostatecznie dbające o ich prawa. Państwo kupują jedno lud kilka mieszkań w życiu. Dla nas – to niemal chleb powszedni.

Prowadzimy nie tylko doradztwo prawne, ale i kompleksową obsługę prawną związaną z nabyciem, zbyciem, obciążaniem oraz korzystaniem z nieruchomości.

W zakresie naszych usług są przede wszystkim:

 • przygotowywanie oraz analiza umów, których przedmiotem są nieruchomości (sprzedaż, najem, darowizna nieruchomości) w tym umowy deweloperskie;
 • doradztwo i reprezentowanie w sprawach o ochronę własności lub ochronę posiadania, przeprowadzanie postępowań spadkowych, o dział spadku, o zniesienie współwłasności, w tym majątkowej małżeńskiej, o zasiedzenie i innych;
 • badanie i analiza stanu prawnego nieruchomości, sprawdzanie i porządkowanie treści ksiąg wieczystych oraz przygotowywanie wniosków o wpis do ksiąg wieczystych (dokonywanie wpisów i wykreśleń hipotek i innych obciążeń, aktualizacja treści);
 • doradztwo i pomoc prawno-procesowa dotycząca użytkowania wieczystego (odwołania od aktualizacji opłat rocznych za użytkowanie wieczyste, przekształcanie użytkowania wieczystego w prawo własności);
 • postępowania zwrotowe.

Współpracujemy z zaufanymi prawnikami oraz kancelariami notarialnymi w Poznaniu:

 • Kancelaria Adwokacka Ewa Chojnacka-Pachura i Marta Pachura
 • LC Legal Łącki Czarnecki Adwokaci

MARKETING NIERUCHOMOŚCI

Przez lata obecności na rynku doświadczaliśmy już różnych sytuacji. Takich, gdy był to rynek kupującego, co oznacza, że nieruchomości do sprzedaży było znacznie więcej niż chętnych na nie, jak i takich, gdy to sprzedający dyktuje warunki, bo popyt jest duży (zwłaszcza na rynku pierwotnym). Patrząc jeszcze z innej strony, często spotykamy się z sytuacją, w której kupujący twierdzą, że nie mają w czym wybierać, bo nieruchomości nie spełniają ich oczekiwań. Jak więc pogodzić obie strony transakcji? Jak sobie z tym poradzić?

Naszym klientom – bez względu na to, czy stoją przed pierwszą w życiu transakcją na rynku nieruchomości, czy mają za sobą podpisanych kilka aktów notarialnych – oferujemy szereg usług, których celem jest doprowadzenie do jak najkorzystniejszej transakcji dla reprezentowanej przez nas w niej strony (zbywcy/nabywcy, wynajmującego/najmującego).

Co robimy w zakresie marketingu?

 • ANALIZA NIERUCHOMOŚCI pod kątem kupującego lub wynajmującego. Kto może być jej potencjalnym nabywcą i jakie są wymagania takiego klienta? Wiemy i podpowiemy.
 • USTALENIE CENY OFERTOWEJ – cena nie powinna być średnią cen ofertowych na portalach, lecz powinna odpowiadać poziomowi cen transakcyjnych z danej lokalizacji z uwzględnieniem widełek negocjacyjnych. Mamy bardzo dobrą orientację w cenach transakcyjnych.
 • DOBRE ZDJĘCIA – ludzie kupują zmysłami, a spory odsetek klientów to wzrokowcy. Nawet niewielkie z pozoru zmiany, które doradzamy, pozwalają osiągnąć znacznie lepsze rezultaty.
 • OPIS NIERUCHOMOŚCI – wiemy, co i jak napisać, by powszechnie „nieczytający” klienci z zainteresowaniem przeczytali opis Państwa nieruchomości i chcieli ją zobaczyć. To nasza specjalność.
 • PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI – wirtualne spacery po nieruchomości, zdalna prezentacja bez fizycznej obecności klienta na miejscu, zdjęcia z drona i filmy – to tylko niektóre z możliwości atrakcyjnej prezentacji oferty.
 • OGŁOSZENIA i REKLAMA – w zależności od typu nieruchomości wybieramy inne narzędzia i sposoby dotarcia do danej grupy odbiorców.
 • MONITORING OFERT – regularne sprawdzanie odwiedzin, odsłon oferty i liczby zapytań i stosowana wobec tego reakcja.
 • NETWORKING – to sieć kontaktów, takich jak nasi stali klienci, ale również grupy pośredników, z którymi współpracujemy. Przynależność do Grupy 3000 daje duże możliwości rozpowszechnienia ofert.
 • STAŁY KONTAKT – na bieżąco informujemy o naszych działaniach.

Profesjonalnie oraz od A do Z dbamy o Państwa nieruchomość i interes na każdym etapie współpracy, bo zależy nam na Państwa zadowoleniu.