Sołacz, pietro w przedwojennej willi wynajmę

Dom wolnostojący na wynajem, Poznań, Jeżyce

7 000 PLN

Ewa Ruszkiewicz
nr licencji: 1544
+48 602 784 398
eruszkiewicz@rej.home.pl

Opis

Sołacz, stylowe piętro  w przedwojennej willi z widokiem na park

Jeśli szukasz nietuzinkowego mieszkania , lubisz stare wnętrza z klimatem i ważny jest dla ciebie widok z okna, to spójrz na tę ofertę.

Do wynajęcia piętro przedwojennej willi, z niezależnym wejściem, położonej w centrum starego Sołacza.
Lokal dwupoziomowy z pomieszczeniami na poziomie piętra oraz poddasza  świetnie zaadoptowanego na cele mieszkalne.

Do dyspozycji garaż oraz ogród.

• piętro pow. ca120 m2 (3 pokoje + aneks kuchenny, łazienka z WC)
• poddasze- pow.użytkowa ca 27m, 2 niezależne pokoje, łazienka z kabiną, oddzielne WC)
• garaż duży z pomieszczeniem gosp.
• ogród -pow. ca 240m2 do wyłącznego korzystania najemcy

Nieruchomość świeżo odmalowana,1  nowa łazienka, kuchnia. Lokal świetny do zamieszkania, ale może być również miejscem na cele biurowe.

Ogrzewanie gazowe własne.

WARUNKI UMOWY
Czynsz najmu: 7000,00 zł + media
Wymagana kaucja: 2/mc czynsz

Lokal wolny od 02.11.25

LOKALIZACJA
Piękne miejsce, w pobliżu Parku Sołackiego, blisko do centrum, urzędów, sądów, uczelni, komunikacji miejskiej.W okolicy urokliwe kawiarenki, małe restauracje. Świetne miejsca na relaks po intensywnej pracy.

Kontakt: Ewa Ruszkiewicz-REJ, Licencja PFRN 1544, tel. 602-784-398

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 66(1) § 1 Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.


Oferta nr 24530061 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 24530061
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 7 000 PLN
Cena za m2 47 PLN
Liczba pokoi 6
Piętro 1
Powierzchnia 150 m2
Powierzchnia działki 240 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Jeżyce
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.