Grunty 3 004 m2

399 000 zł

Na sprzedaż urokliwie położona działka o powierzchni 3004 m2 zlokalizowana na kameralnym osiedlu. W najbliższym sąsiedztwie kilka jeszcze pustych działek i nowe, okazałe domy jednorodzinne.

Lokalizacja:
- położenie wśród łąk i pól, a także rozległych terenów leśnych gwarantuje przyszłym mieszkańcom tej okolicy spokój i wypoczynek na łonie natury
- tuż obok wypoczynkowa miejscowość Kamińsko.

Media:
- prąd przy działce
- gaz - 500 m od działki
- woda w drodze


Dla oferowanej działki wydano pozwolenie na budowę domu parterowego z użytkowym poddaszem o pow. 166 m2 z garażem w bryle budynku. Właścicielka wystąpiła również z wnioskiem o możliwość budowy dwóch domów wolnostojących, co otwiera możliwość podziału posesji na dwie mniejsze działki.Cena 399 000 PLN (cena zawiera opłatę za udział w prywatnej drodze dojazdowej).

Oferta idealna dla osób pragnących mieszkać z dale od zgiełku miasta, rodziny lub przyjaciół, którzy chcą mieszkać w najbliższym sąsiedztwie (opcja podziału). Z uwagi na korzystna lokalizację tematem tym też powinni zainteresować się firmy budujące domy na zlecenie.

Numer oferty w Locumnet: 259120453

  Zdjęcia: 12 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.